Городской электротранспорт |
Трамвайні маршрути в 1929 році№ 1, «Леніна–Пастера».
Від майд. Жовтн. Революції, вул. Леніна, Ласточкіна, Малий зав., вул. Шепкіна, Черв. Ґвардії, Пастера до Старої міської лікарні. № 2 Вел. Вокзал, Привіз, вул. 10-річчя Черв. армії, Короленка, Наришкінський узвіз (до скверу, залізничний переїзд на початку вул. Красного). № 3, «Вел. Вокзал–Інститут». Вел. Вокзал, вул. Лазарева, вул. 10-річчя Черв. армії, Мерінґа, Червон. Ґвардії, Комсомольська — до інституту ОПІ. № 4, «Дальницька–Ланжерон». Дальницька, Мізікевича, Хворостіна, 1905 р., вул. Чічеріна, Ланжерон. № 5, Кіно-фабрика ВУФКУ — Військова школа. Вул. Белінського, Леккерта, Колонтаївська, Косвена — до района міліції на вул. Перекопської перемоги. № 6, «Вул. Красного». Від мосту до церкви по вул. Красного і далі — до залізничного переїзду. № 7, «Балтський шлях». Від залізничного переїзду, Балтським шляхом до заводу «Більшовик» і далі. № 8, «Куяльник». Майд. Мартиновського, вул. 10-річчя Черв. армії, Короленка, Наришкінський узвіз, вул. Красного до Куяльницького лиману. № 9, «Лузанівка». Майд. Мартиновського, вул. 10-річчя Черв. армії, Короленка, Наришкінський узвіз, вул. Красного, Миколаївський шлях до Лузанівки. № 10, «Близькі млини». Тираспольський павільйон, вул. 10-річчя Черв. армії, Мечнікова, повз. лікарні «Черв. хреста», Близькі Млини до Євдокимовської. № 11, «Далекі млини». Тираспольський павільйон, за маршрутом лінії № 3, а далі — Млинною вулицею на Далекі млини до Джутарні. № 13, «Новокладовищенська». Від майдану Мартиновського до Олександрівського міліц. району, вул. Котовського, Велико-фонтанським шляхом до колишнього притулку Шувалова. № 14, «Митниця–Середнє-фонтанський шлях». Середнє-фонтанський шлях, Леніна, Халтуріна, Військовий узвіз, Митниця. № 15, «Червона Слобідка». Тираспольський павільйон, вул. Мерінґа, Перекопської Перемоги, Градонач. узвіз, Новінська, базар, Шкільна, Рачкова. № 16, «Малий Фонтан». Тираспольський павільйон, вул. 10-річчя Черв. армії, Леккерта, Військова школа, бульвар Пролетарів до дачі кол. Дуніна (влітку — маршрутом лінії № 5 до Університетської дачі). № 17, «Аркадія». Тираспольський павільйон, вул. 10-річчя Черв. армії, Леккерта, Військова школа, Лагерний зав., Аркадійський пляж. № 18, «Вел. Фонтан». Майд. Мартиновського, вул. Леніна, майд. Жовтневої Революції, Середнє-фонтанський шлях до 16 ст. (взимку функціонує частково до 12 ст.). № 19, «Ковалівська». Від 16 ст. через Вел. Фонтан, монастирь, дачу Ковалівського, Люстдорф (функціонує тільки влітку). № 20, «Хаджибеївський лиман». Від майд. Мартиновського, вул. 10-річчя Червоної Армії, КОроленка, Балківська, повз Херсонський сквер до лиману (взимку — до парку). № 21, «Дальницька». Від Тирасп. павильйону, Тираспольська, через кол. «Товчок», вул. Хворостіна, Дальницька до Застави II. № 22, «Карантин». Вел. Вокзал, Чічеріна, Тарла, узвіз Канґуна, Митниця, вул. Старостіна до переїзду на початку вул. Красного. № 23, «Лібкнехта–Свердлова». Майд. Жовтневої Революції, вул. Свердлова, К. Лібкнехта, майдан Мартиновського, 10-річчя Черв. Армії, Хмельницького, Подбельського, Самуєлі до Сінного майд. № 24, «Жуковського». Вулиця 10-річчя Черв. Армії, Жуковського, до Ланжерону (тільки влітку). № 25. Майд. Мартиновського, вул. Леніна, Олександрівський район, Піроговська вул., Новоаркадійський шлях, Аркадійський пляж. № 26, «Чубаївка». Тираспольський павільйон, Привіз, Чумка, Радіо-Чубаївка до 8-ї ст. № 27, «Кругова». Олександр. міліц. район, вул. Леніна, Ласточкіна, Халтуріна, Малий зав., вул. 10-річчя Червоної Армії, Чіжікова, до Олександр. міліційського району. № 28, «Комсомольська». Від Ланжерона, Лідерсівський бульвар, вул. Белінського, Чіжікова, Комсомольська вул. до кінця. № 29, «Люстдорф». Від майд. Мартиновського, вул. Леніна, маршрутом № 13, через Стрільбищне поле, Чубаївку, Де-Рибасівку, дачу Ковалівського до Люстдорфу. № 30, «Балківська». Від В. Вокзалу, Млинна вул., Балківська, повз кол. завод Єнні, Херсонський сквер до мосту вул. Красного. № 31, «Червона Слобідка». Вул. Сталіна, Філодоров. узвіз, Старостіна й Митниця. № 32, «В. Вокзал». Вул. Хворостіна, Тираспольський павільйон, 10-річчя Червоної Армії, Наришкінський узвіз, вул. Красного, Зерновий ринок. ___________________________________________________ Вся Одеса: провідник у місті й на курортах та медичний покажчик — «Видання Чорноморської комунни» органа Одеського Окружкому КП(б)У, Окрвиконкому й Окрпрофради — Одесса: Друкарня «Чорноморська комунна», 1929 |
Главная Форум Правила Редколлегия Тёмная тема © Администрация ТрансФото и авторы материалов, 2002—2024
Использование фотографий и иных материалов, опубликованных на сайте, допускается только с разрешения их авторов. |